ZNÁMÝLÉKAŘ PRO SPECIALISTY A LÉKAŘE

Komplexní řešení, které uspokojí pacienty a rozvine vaši praxi

Jedinečný zážitek vašich pacientů a zároveň pohodlná práce

  • Snížíte no-show o 65%
  • Proces vytváření online reputace bude 2x rychlejší
  • Ušetřete 2 hodiny denně na opakující se činnosti
Zeptejte se na nabídku
icon-alarm-clock

1300

chatových zpráv odeslaných během měsíce

icon-add-visit

>10 tisíc

návštěv objednaných měsíčně

icon-star

>1.000

nových názorů měsíčně

Lepší zkušenosti pacientů:

cz-online-visibility

Viditelnost

90 % pacientů hledá informace o zdraví nebo lékařích online: ukažte jim nejdůležitější informace o vaší praxi, abyste jim pomohli najít podrobnosti, které hledají, než si naplánují návštěvu.

cz-online-booking-everywhere

Dostupnost

85 % pacientů se chce objednat online. Poskytněte jim pohodlí snadné registrace 24/7 přímo z vašeho webu, profilu ZnamyLekar, vizitky Google My Business, WhatsApp nebo sociálních médií.

cz-chat-document-sharing-2

Komunikace

Udělejte radost svým pacientům a zkraťte čekací doby: automatizujte připomenutí a potvrzování schůzek, spusťte zabezpečený chat, posílejte před návštěvou dotazník a marketingové kampaně, abyste zajistili pravidelnou komunikaci s pacienty.

cz-headshot-blanka-simkova

Se službou Známý lékař jsem moc spokojená. Mám pocit, že spolupráce funguje perfektně. Mám i dobrý ohlas od mých klientů. Maximální spokojenost.
MUDr. Blanka Šimková · Psycholog

Úspora času pro vás a vaše zaměstnance. Pohodlí pro vaše pacienty.

Vyzkoušejte efektivnější způsob plánování návštěv

icon-calendar-with-check
Objednejte si návštěvu sami za méně než 1 minutu
Dostupná registrace 24/7 pomáhá vyhnout se shonu při sjednávání návštěv. Nechte své pacienty domluvit si návštěvu online za méně než minutu. Kdekoli a kdykoli.
icon-social-connection
Rezervace online dostupná na všech místech
Povolte svůj kalendář na všech místech, kde vás pacienti hledají: přidejte jej na svůj web, sociální média, Google My Business a WhatsApp. Nic vám neunikne – všechny schůzky se objeví ve vašem kalendáři.
icon-calendar-settings
Přizpůsobte si kalendář svým potřebám – z počítače nebo aplikace
Nabízejte osobní nebo video konzultace, nastavte dobu trvání návštěvy, místo (pro jednu nebo více ordinaci) a přidejte dny volna, abyste zablokovali možnost domluvy během dovolené. Vy rozhodujete o všem!
icon-phone-call
Snižte počet telefonátů – ušetřete až 2 hodiny denně
Díky návštěvám rezervovaným online snižujete denní počet telefonátů pacientů, kteří si dosud mohli schůzku sjednat pouze telefonicky. Vy i personál recepce získáte více času na to, co je opravdu důležité.
icon-sand-clock
Automaticky zaplňte až 70% dostupných termínů
Seznam čekajících pacientů znamená konec telefonních hovorů a manuální spravování čekacího seznamu pacientů. Pacienti na Seznamu okamžitě obdrží upozornění, jakmile bude k dispozici dřívější termín. Samozřejmě s časovým odstupem, na kterém se dohodnete.
Zeptejte se na nabídku

Jednoduchý způsob, jak oslovit pacienty

Platforma pro zlepšení vztahů s pacienty

icon-alarm
Snížení počtu neuskutečněných návštěv až o 65 %
Díky systému automatických potvrzení a připomínek návštěv, zasílaných prostřednictvím SMS nebo e-mailem, jsou pacienti informováni o nadcházející návštěvě a mohou potvrdit svou přítomnost nebo si konzultaci přeplánovat.
icon-verified
Check-in, tedy důležité informace před návštěvou
Před návštěvou shromáždíte nejdůležitější informace: pomocí funkce check-in, mohou pacienti snadno doplnit informace, jako je důvod konzultace, pojištění, léky nebo alergie. Zkraťte čekací doby na recepci a ušetřete cenné minuty díky bezpečným a personalizovaným online dotazníkům.
icon-letter-notification
Marketingové kampaně
Vypěstujte si vztahy s pacienty prostřednictvím marketingových kampaní. Vy rozhodujete, kdy je upozorníte na důležité události, propagační akce ve vaší praxi, zda jim budete připomínat pravidelnou návštěvu nebo prostě popřát všechno nejlepší k narozeninám. Vytvořte skupiny příjemců, abyste lépe oslovili své pacienty.
icon-bubble-qanda
Bezpečný chat
Nabídněte pacientům možnost kontaktovat vás v případě, že mají nějaké pochybnosti nebo potřebují vaši pomoc: s naším bezpečným chatovacím systémem můžete odpovídat a klást otázky v reálném čase, sdílet výsledky testů, kontrolovat léčbu a další. Je to skvělé řešení, jak omezit počet hovorů do ordinace, aniž byste ztratili kontakt s pacienty.
Zeptejte se na nabídku
cz-headshot-halina-kacinska

Všem pacientkám i nám je velkým přínosem objednávací kalendář. Ušetří to spoustu času, je také dobré, že pacientky mohou zanechat svůj názor.
MUDr. Halina Markin · Gynekolog

Postarejte se o svou přítomnost na internetu pro současné a budoucí pacienty.

Poskytněte pacientům rychlou cestu k vašim dveřím.

icon-show
Všechny informace, které pacienti potřebují, na jednom místě
Prémiový profil byl navržen podle toho, co pacienti hledají: vaše odbornost, služby, cena, adresa, ordinační hodiny atd. Nejjednodušší způsob, jak zobrazit nejrelevantnější informace a nabídnout možnost zarezervovat si schůzku 3 kliknutími.
icon-star
Vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání na ZnamyLekar.cz
Profil Prémium se ve výsledcích vyhledávání zobrazují výše, což zajišťuje lepší viditelnost na našem webu.
icon-megaphone
Snazší přístup přímo z Googlu
Integrace vizitky Google Moje firma s Prémiovým Profilem poskytuje vaší ordinaci lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání a umožňuje vám rezervovat si návštěvu přímo z Googlu.
icon-devices
Profesionální webová stránka
Nemít webové stránky v dnešní době, je jako by vaše firma neexistovala. Aktivujte svůj web za méně než 10 minut. O doménu nebo hosting se nemusíte starat – o to se postaráme my. Získejte automaticky aktualizované webové stránky obsahující všechny informace z vašeho prémiového profilu a možnost rezervovat si návštěvy online 24/7.
Dozvědět se více
Zeptejte se na nabídku

Budujte profesionální image na internetu dvakrát rychleji

Zefektivněte získávání názorů od pacientů.

icon-heart-filled
Získejte více hodnocení
S Profilem Prémium můžete snadno nastavit automatické zprávy pacientům, které je povzbudí, aby po návštěvě sdělili svůj názor. Pacienti mohou zanechat názor, který je již dříve ověřen naším týmem odborníků.
icon-thumbup
Sledujte názory z jednoho místa
Hledání všech recenzí na internetu může být časově náročné. ZnamyLekar tento cíl splňuje: všechny schválené názory jsou automaticky zveřejněny na vašem profilu a můžete na ně snadno odpovědět.
icon-people
Udělejte z pacientů své ambasadory
78% pacientů si vybírá lékaře právě na základě jejich hodnocení. Využijte sílu názorů k prezentaci své praxe ostatním pacientům a demonstrujte kvalitu péče, kterou poskytujete. Díky tomu vytvoříte svůj online image dvakrát rychleji.
Zeptejte se na nabídku
cz-headshot-boris-ljubcenko

Portál je velice přehledný a umožňuje pacientům rychlé a snadné objednání. Na základě osobních zkušeností mohu tento systém objednávání doporučit.
Boris Ljubčenko · Fyzioterapeut

Díky online konzultacím pečujte o své pacienty na dálku

Pokračujte v péči o pacienty, ať se nacházejí kdekoli.

icon-add-visit
Moderní metody komunikace
Díky online konzultacím už není vzdálenost problém. Poraďte se s pacienty z různých měst (a dokonce i zemí!) V případě, že osobní návštěva není možná. Tento nástroj vám také umožní oslovit širší skupinu pacientů, a to i mimo vaši lokalitu.
icon-clock
Ušetřete čas, udržte kvalitu
Online konzultace návštěvy prokazatelně zlepšují efektivitu a zkracují čas strávený s pacienty bez ztráty kvality péče. Snižuje zpožděné a zrušené návštěvy.
icon-lock
100% bezpečné úložiště dat
Všechny údaje o vašich pacientech, včetně výsledků testů, snímků a poznámek budou v bezpečí. Náš software je plně v souladu s HIPAA a GDPR.
icon-puzzle
Integrace a snadný přístup
Konzultace online na ZnamyLekar jsou plně integrovány s vaším kalendářem a lze je provádět z jakéhokoli zařízení. Nemusíte stahovat žádnou aplikaci, stačí vám připojení k internetu.
Zeptejte se na nabídku

Kompletní historie návštěv pacientů na jednom místě

Patient's medical history in a few clicks.

icon-clipboard
Detailní a intuitivní
V kartotéce pacientů najdete nejen jejich kontaktní údaje, ale také přístup k diagnózám, historii návštěv, předepsané léky a výsledky testů. Potřebujete doplnit podrobnější informace? Na ZnamyLekar najdete speciální sekci, kde můžete ke každému pacientovi připojit příslušné dokumenty.
icon-goal
Veškeré informace o pacientech
Chcete zjistit důvod návštěvy, užívané léky a alergie pacienta před schůzkou? Nyní je to možné - požádáme pacienta, aby tyto informace poskytl během domlouvání návštěvy.
icon-lock
Vaše data jsou vždy v bezpečí
Veškeré údaje obsažené ve zdravotní dokumentaci jsou dostupné výhradně vám a jsou chráněny šifrováním. Zároveň k němu díky cloudovému úložišti Amazon Web Services (AWS) máte přístup odkudkoli.
Zeptejte se na nabídku
cz-dp-customer-support@2x

Poskytujeme školení a technickou podporu

Lékaři, kteří s námi spolupracují, přiznávají, že náš systém je snadno použitelný a intuitivní. Hned na začátku vás jím provedeme a pomůžeme vám importovat pacienty do vašeho kalendáře. Co když se objeví otázky nebo pochybnosti? Zde přichází na řadu naši podpora! :)

Kontaktujte nás

Nejčastěji kladené dotazy 

Vyžaduje použití kalendáře návštěv IT znalostí?

Spravování kalendáře návštěv je nezvykle jednoduché a nevyžaduje IT pomoc ani zdlouhavé instalace.

Jaký je rozdíl mezi kalendářem online a konzultací online?

Konzultace online jsou typem vzdálené návštěvy ve formě chatu, videohovoru nebo telefonátu. Je to nástroj dostupný jako součást balíčku Prémium. Kalendář online je nástroj, který umožňuje pacientům sjednávat návštěvy online.

Moje telefonní číslo bude zviditelněné na profilu?

Ano, telefonní číslo bude veřejné a dostupné pro pacienty. Pacienti budou mít možnost kontaktovat přímo vaši ordinaci.

Je možné používat online kalendář jen pro stávající pacienty?

Ano, kalendář lze na profilu skrýt a pacienty do něj zapisovat na základě telefonických a osobních objednávek nebo přímo v nastavení kalendáře můžete určit jaký druh pacientů má možnost online objednání. Noví pacienti budou se objednávat pouze když je chcete.

Začněte svým pacientům nabízet jedinečné zážitky již nyní
Zeptejte se na nabídku