PERFEKTNÍ MARKETING

Provádějte efektivní marketing

Dostaňte se k novým pacientům a zaujměte je. Proces vytváření online reputace bude 2x rychlejší.

Zeptejte se na nabídku
cz-header-solutions-use-cases-marketing
icon-search

78%

pacientů si vybírá lékaře na základě recenzí ostatních

icon-three-stars

>1.000

názorů měsíčně

People

374.888

názorů pacientů

REGISTRACE ONLINE 24/7 A WIDGET

Umožněte pacientům snadno si zarezervovat návštěvu, jak jim to vyhovuje

85% pacientů preferuje registraci online a 49% z nich navíc mimo ordinační doby. Efektivní marketing musí reagovat na potřeby pacientů. Povolte registraci online 24/7 a nechte pacienty rezervovat si, jak chtějí. Widget s kalendářem návštěv online můžete snadno zpřístupnit na své webové stránce, na sociálních sítích a odkaz na něj můžete rychle přidat do všech odeslaných SMS a e-mailů.

Zeptejte se na nabídku
cz-app-desktop
ZNAMYLEKAR PROFIL PRÉMIUM

Zvyšte svou viditelnost online

90% lidí hledá na Googlu lékaře, 64 % zadává přímo jméno lékaře nebo kliniky nebo kombinaci specializace a města. Pokud tam nejste, jak mohou lidé vědět, že je možné se u vás vůbec objednat? Lepší viditelnost je prvním a povinným krokem k rozvoji. Protože se ZnamyLekar vždy zobrazuje vysoko ve výsledcích vyhledávání Google, zobrazí se tam i váš Prémiový Profil. Navíc, pokud plně využíváte náš software, například poskytnutím registrace online, získáte lepší viditelnost na portálu ZnamyLekar.cz.

Zeptejte se na nabídku
cz-google-results
NÁZORY PACIENTŮ

Vybudujte si svou reputaci na internetu

78% pacientů si vybírá lékaře na základě názorů jiných pacientů. Každý pacient, který si zarezervoval termín pomocí registrace online nebo byl přidán do kalendáře online přímo vámi, bude automaticky požádán o přidání názoru na váš profil ZnamyLekar – což urychluje dvojnásobný nárůst počtu názorů! Využíváme tak sílu vašich současných spokojených pacientů k navazování vztahů s novými. Můžete také využít funkci kampaně a po importu dat pacientů do vašeho kalendáře online, odeslat žádost o zanechání názoru všem nebo vybraným pacientům do 5 minut!

Zeptejte se na nabídku
cz-online-reputation-2

A další skvělé funkce

icon-office
Profesionální webová stránka

Ještě nemáte své profesionální stránky? Chcete mít online vizitku, ale nevíte, kde začít? Nyní můžete mít svůj vlastní web během 10 minut a vybrat si jednu ze 17 moderních šablon. O doménu nebo hosting se nemusíte starat – uděláme to za vás. Přístupná webová stránka, která se perfektně zobrazuje na počítači i mobilu, obsahuje všechny informace z vašeho profilu na ZnamyLekar.cz. Všechny změny jsou automaticky aktualizovány. A samozřejmě online kalendář - takže pacienti se mohou rezervovat přímo na vaší nové webové stránce.

Zobrazit více
icon-support
Soukromé otázky a odpovědi

Každý den mnoho pacientů klade lékařům otázky přes ZnamyLekar.cz a proto se každý den uskuteční X návštěv. Díky soukromým Q&A mohou pacienti klást otázky přímo vám a odpovědi budou viditelné na vašem profilu – ukazující znalosti a zkušenosti. Díky této funkci můžete získat nové pacienty.

Zobrazit více
icon-video-consultation
Online konzultace

Využijte nové možnosti: povolte online konzultace. Pracujte efektivněji a dbejte o spokojenost svým pacientů.

Dozvědět se více
icon-social-connection
Sociální média a marketing na Googlu

Sociální média jsou nutností, pokud chcete být dostupní tam, kde jsou vaši pacienti. Pomůžeme vám postarat se o komunikaci, možnost publikování příspěvků a spravování pro vybraná sociální média a marketingový balíček Google. Lepší viditelnost, poutavý obsah pro pacienty se odvděčí spokojeností pacientů a dlouhodobě rezervovanými více návštěvami.

Zobrazit více
Zeptejte se na nabídku

Věřím, že on-line terapie je cestou budoucnosti. Šetří čas pracovně zaneprázdněným klientům, a zároveň je i jediným způsobem, jak někteří z nich mohou uskutečnit konzultaci se specialistou ze zahraničí”

PhDr. Jiří Tyl

Psycholog

cz-portrait-jiri-tyl

Podívejte se také na další řešení

icon-alarm-clock

Ušetřte čas

O 40% méně telefonních hovorů. Až 30% návštěv je automaticky potvrzeno.

Dozvědět se více
icon-three-stars

Udržte si všechny stávající pacienty

98% spokojenost pacientů. Více uskutečněných návštěv.

Dozvědět se více
Goal

Zefektivněte provoz recepce

O 30% méně administrativy. Snadnější kontrola a lepší služby.

Dozvědět se více
Chcete zlepšit práci své ordinace?
Zeptejte se na nabídku