Rozhovor
PhDr. Jiří Tyl

PhDr. Jiří Tyl popisuje, jak může psycholog a psychoterapeut využít online konzultace.

cz_pribehy_jiri_tyl

PhDr. Jiří Tyl

Absolvent psychologii na Filozofické Fakultě Univerzity Karlovy, získal atestaci z klinické psychologie. Praktikuje psychoterapii a psychoanalýzu 35 let. Má úplné vzdělání v psychoanalýze (výcvik, teorie, supervize) i ve skupinové terapii z ČR a USA. Jeho hlavním zájmem je psychoanalýza, která se výslovně zaměřuje na vztah k sobě.

Profil

Jak vzpomínáte na začátek spolupráce s portálem ZnamyLekar.cz?

Portál ZnamyLekar.cz se stal mezi uživateli internetu v České republice velmi populární, tak jsem se rozhodl založit svůj profil a klientům se představit. Od úvodní registrace ke spuštění prezentace stačilo několik málo hodin (informace bylo ještě možné průběžně doplňovat). Rozhraní bylo velmi intuitivní. Nastavil jsem rozvrh hodin a popsal rozsah svých psychoterapeutických služeb včetně cen. Následný počet rezervací mne velmi mile překvapil, mohu tak pomoci více klientům najít cesty ke zlepšení kvality jejich života.
“Následný počet rezervací mne velmi mile překvapil, mohu tak pomoci více klientům najít cesty ke zlepšení kvality jejich života.”

Jak vzpomínáte na začátek spolupráce s portálem ZnamyLekar.cz?

Věřím, že on-line terapie je cestou budoucnosti. Šetří čas pracovně zaneprázdněným klientům, a zároveň je i jediným způsobem, jak někteří z nich mohou uskutečnit konzultaci se specialistou ze zahraničí. Velký počet mých klientů uvítal tuto možnost v období koronavirové epidemie, kdy se on-line spojení ukázalo být optimálním řešením. Ověřil jsem si, že je možné na dálku dosahovat výborných terapeutických výsledků a klienti již dnes on-line služby hojně využívají.

2021-09-10_15h12_44

Máte nějakou radu pro lékaře a specialisty, kteří teprve začínají používat náš portál?

Doporučuji o sobě na portálu ZnamyLekar.cz zveřejnit maximum informací, což zvyšuje důvěryhodnost každého odborníka. Volba prémiového balíčku zajistí rozšíření kategorií a spuštění objednávacího kalendáře, který velmi usnadní administrativní úkony při rezervaci termínů. Kontakt s osobním asistentem z oddělení zákaznických služeb probíhá na velmi profesionální a zároveň přátelské úrovni.

Doporučili byste spolupráci se ZnamyLekar.cz?

Zcela jistě ano. Propagace specializované praxe na internetu je v současnosti opravdu důležitá pro oslovení větší skupiny klientů. Portál ZnamyLekar.cz poskytuje pro všechny přesně takový prostor ve funkčním a moderním rozhraní. Výsledkem spolupráce je nejen úspora času a získávání nových klientů, ale též budování kvalitní prezentace vlastních služeb. Moje zkušenost s portálem ZnamyLekar.cz je zcela pozitivní, a proto jej mohu jen doporučit.
“Věřím, že on-line terapie je cestou budoucnosti. Šetří čas pracovně zaneprázdněným klientům, a zároveň je i jediným způsobem, jak někteří z nich mohou uskutečnit konzultaci se specialistou ze zahraničí. ”

 
Máte nějaké dotazy? Budeme Vás kontaktovat během 48 h. Napište nám