Zjednodušte práce recepce

Skvělá péče o pacienty je klíčem k úspěchu zařízení

Zajistěte, aby vaše recepce fungovala hladce a efektivně

Zeptejte se na nabídku
cz-header-solutions-use-cases-reception
icon-alarm-clock

25%

ušetřeného času na každodenní administrativu

icon-phone-call

42%

návštěv pacienti objednávají online mimo standardní ordinační hodiny ordinace

icon-shield

100%

bezpečnost dat

REGISTRACE ONLINE 24/7

Zkraťte čas věnovaný telefonické registraci

Recepce má každý den spoustu povinností. Přijímání telefonátů a zpětné volání pacientů, poskytování služeb těm na místě, připomínání a potvrzování návštěv, účtování poplatků a mnoho dalšího. To může mít za následek, nedostatečné dobré služby a neodpovídání na všechny hovory. A jako výsledek - vést ke ztrátě pacientů. Povolte rezervace online 24/7 a nechte pacienty, aby se objednali sami: snižte pracovní zátěž na recepci.

Zeptejte se na nabídku
cz-reception-online-booking
Profil Prémium

Snadno dostupné informace, které pacienti potřebují – všechno na jednom místě

Některé otázky pacientů se stále opakují: Jaká je cena? Je tato služba dostupná? Mohu se objednat? Kdy lékař ordinuje? A tak dále. Mít všechny informace shromážděné na jasně viditelném Profilu Prémium umožní pacientům snadno najít ty nejdůležitější informace a zároveň si zarezervovat schůzku prostřednictvím registrace online 24/7 – bez telefonování. Snadno si přidáte widget s kalendářem online a možností rezervace návštěvy přímo na vaši webovou stránku.

Zeptejte se na nabídku
cz-premium-profile-2
AUTOMATICKÉ PŘIPOMÍNKY A POTVRZENÍ NÁVŠTĚV

Žádné ruční odesílání SMS zprávy a méně práce s potvrzováním návštěv

Odeslání jedné upomínky trvá přibližně 1 minutu. Tato doba se prodlouží v průměru na 3 minuty, pokud se rozhodnete zavolat a připomenout nebo potvrdit návštěvu. Víte, kolik promarněného času to pro vás měsíčně znamená? Nyní můžete tento čas získat zpět - pomocí Registrace Online! Systém automaticky odešle vašim pacientům až 3 připomínající SMS zprávy, aby na své schůzky nezapomněli. Zároveň má pacient díky této zprávě možnost změnit termín návštěvy nebo ji odložit – jednoduše tím, že na ni odpoví. Nejen, že tyto informace uvidíte ve svém kalendáři. O každé změně vám také zašleme SMS zprávu.

Zeptejte se na nabídku
cz-reception-reminders

A další funkce

icon-verified
Specializovaný pohled pro recepci

Víme, že při práci na recepci je spousta věcí, které je třeba udělat nebo na co dávat pozor, a proto vám to usnadníme specializovaným pohledem. Tento seznam úkolů vám dává jasno v tom, co bylo uděláno a co vyžaduje vaši pozornost. Snadno tak vidíte, kdo je v čekárně, kteří pacienti potvrzují návštěvy, kdo už zaplatil a kdo ne a co je ještě potřeba udělat.

Zobrazit více
icon-sand-clock
Seznam pacientů

Někdy trvá i 30 minut, než se najde pacient na náhle zrušené místo. Někdy se stane, že na něj recepce nemá čas, nebo je někdy volání bez úspěchu - znamená to promarněný čas, nižší příjem a prázdné sloty. Používejte online rezervaci a vaši pacienti se budou moci přihlásit k automatickému upozornění v případě, že se uvolní nějaký dřívější slot. V průměru se našim zákazníkům vyplní 70% náhle zrušených slotů. Lékaři neztrácejí čas nicneděláním. Recepce může pracovat efektivněji, protože neztrácí čas náhlým naplňováním volných slotů. A pacienti mohou přijít dříve. Všichni vyhrávají.

Zobrazit více
icon-calendar-with-check
Automat check-in

Ušetřete svůj čas a čas na recepci automatickým shromažďováním všech informací potřebných před návštěvou pomocí funkci Check in. Snadná a rychlá konfigurace. Pomocí několika kliknutí můžete přidávat, měnit a přizpůsobovat přihlašovací otázky podle aktuálních potřeb!

Zobrazit více
icon-click
Spravování návštěv online

Spravování návštěv online je jednoduchý a intuitivní nástroj pro řízení rozvrhu lékařů. Dostupnost lékařů, vytíženost ordinací, dovolené, stejně jako zrušení a změny termínů. Vše lze zkontrolovat a upravit na recepci jen několika kliknutími. Přístupné z jakéhokoli zařízení a z libovolného místa.

Zobrazit více
Zeptejte se na nabídku

ZnamyLekar.cz pokládám za velice užitečný. Mně, stylu mé práce a přístupu k pacientkám velice vyhovuje.”

MUDr. Petr Kolář

Gynekolog

cz-portrait-petr-kolar

Podívejte se i na další řešení

icon-alarm-clock

Úspora času

O 40% méně telefonních hovorů. Až 30% návštěv se potvrzuje automaticky.

Zjistit více
icon-three-stars

Udržte si všechny stávající pacienty

98% pacientů je spokojeno. Méně zrušených a více uskutečněných návštěv.

Zjistit více
icon-people

Provádějte efektivní marketing

Pro své zákazníky jste viditelnější a můžete si rychleji vytvořit image na internetu.

Zjistit více
Poskytněte skvělé služby pacientům pro růst vaší ordinace
Zeptejte se na nabídku