ROZHOVOR
MUDr. Martin Sklenský

Zeptali jsme se MUDr. Martina Sklenského, jak mu ZnamyLekar.cz pomohl získat nové pacienty a optimalizovat provoz ordinace.

cz_pribehy_martin_sklensky

MUDr. Martin Sklenský

Lékař ortoped a traumatolog. Vystudoval medicínu na Lékařské Fakultě Masarykovy Univerzity. Od roku 1993 provozuje svou privátní ortopedicko-traumatologickou ambulanci v Centru lékařské péče v Brně. Souběžně působí jako ordinář na I. Ortopedické klinice Fakultní Nemocnice u sv. Anny v Brně.

Profil

Jak vzpomínáte na začátek spolupráce s portálem ZnamyLekar.cz?

Začátek spolupráce s portálem ZL byl intuitivní. Nic jsem o něm nevěděl, protože se nepohybuji na sociálních sítích. Pacienti, se ke mně do ordinace objednávali přes telefonní ústřednu, což už bylo málo výtěžné. Cítil jsem, že potřebuji nějakou změnu, tak jsem si řekl, že to zkusím, ač jsem spíše odpůrce IT. Ukázalo se, že mé rozhodnutí bylo správné.
“Cítil jsem, že potřebuji nějakou změnu, tak jsem si řekl, že to zkusím”

Jak vzpomínáte na začátek spolupráce s portálem ZnamyLekar.cz?

Systém je užitečný jak pro pacienty, tak pro mne. Pacienti velmi oceňují flexibilitu v objednávání a zájmena to, že jim připomínáte blížící se termín návštěvy u lékaře.

Mně jako lékaři, odpadla administrativa spojená s objednáváním, a velkou výhodou je stálý příliv nových pacientů (tzv. nositelů unicitních rodných čísel) což vyžadují naše zdravotní pojišťovny při úhradách poskytnuté zdravotní péče.

MUDr. Martin Sklenský názory - ortoped Brno - ZnamyLekar.cz - Google Chrome 2021-09-02 12.44.46

Máte nějakou radu pro lékaře a specialisty, kteří teprve začínají používat náš portál?

Žádnou speciální radu nemám, snad jen to, že se mohou kdykoli obrátit s důvěrou na zákaznickou podporu, která pomůže v nesnázích, což se mi opakovaně potvrdilo.

Doporučili byste spolupráci se ZnamyLekar.cz?

Spolupráci se ZnamyLekar.cz bych ostatním doporučil, což i činím... 
“Mně jako lékaři, odpadla administrativa spojená s objednáváním, a velkou výhodou je stálý příliv nových pacientů”

 
Máte nějaké dotazy? Budeme Vás kontaktovat během 48 h. Napište nám