ZVYŠOVÁNÍ POČTU PACIENTŮ

Získejte více pacientů, kteří si chtějí objednat návštěvu

Zapojte své pacienty. Dodejte svému podnikání modernost

Zeptejte se na nabídku
cz-header-solutions-use-cases-patient-retention
People

75%

pacientů by chtělo mít možnost online rezervace návštěvy

icon-calendar-with-check

42%

online rezervaci se provádějí mimo pracovní dobu

icon-video-consultation

25%

specialistů nabízí online konzultace

ONLINE REZERVACE 24/7

Odpovězte na potřeby pacientů

85% pacientů očekává, že se bude moci objednat online. Umožněte na webu ZnamyLekar.cz nepřetržité online plánování rezervací a nechte pacienty, aby se sami objednali. Mějte na paměti, že 42% všech návštěv rezervovaných přes ZnamyLekar.cz se uskuteční po ordinačních hodinách a 30 % pacientů se vám nemůže dovolat ani v pracovní době – kvůli obsazeným linkám nebo jednoduše bez odpovědi. Mít kanál otevřený 24 hodin denně 7 dní v týdnu zvyšuje možnost, že se vaši stávající pacienti budou kvůli nedostatku tření objednávat častěji – kdykoli si usmyslí, že se s vámi potřebují setkat.

Zeptejte se na nabídku
cz-booking-flow
AUTOMATICKÉ PŘIPOMÍNKY A POTVRZENÍ

Pomozte pacientům zapamatovat si návštěvu a omezte počet neúčastí na návštěvě

Většina pacientů se na návštěvu nedostaví jednoduše proto, že zapomene. Nebo se s vámi nemohli spojit telefonicky, abyste změnili termín nebo návštěvu zrušili. Automatické upomínky o nadcházejících návštěvách, zasílané s předstihem, zajistí, že se dostaví. Jedním kliknutím mohou pacienti návštěvu potvrdit, zrušit nebo přeobjednat. Snadný a pohodlný způsob pro pacienty - více návštěv a méně prázdných míst pro vás díky nižšímu počtu nedostavení se. Výhra pro všechny.

Zeptejte se na nabídku
cz-reminder-patient
Konzultace online

Pohodlný a bezpečný způsob komunikace s pacienty

Povolte konzultace online a dejte svým pacientům nové možnosti –objednat se a setkat se s vámi, aniž byste opustili svůj domov. Můžete se připojit k návštěvám online kdykoli a odkudkoli - a to vám dává příležitost zvýšit počet návštěv pro sebe. Mimořádně pohodlný způsob pro pacienty, kteří bydlí daleko nebo jsou velmi zaneprázdněni.
Nástroj pro video konzultace je v souladu s GDPR a HIPAA. Není nutná žádná instalace.

Zeptejte se na nabídku
cz-telemedicine

A další skvělé funkce

icon-letter-notification
Kampaně a oznámení

V několika jednoduchých krocích můžete vytvořit a odeslat automatické SMS nebo e-mailové kampaně a pozvat je k dalším návštěvám (např. kontrolní návštěvě).

Dozvědět se více o kampaních
icon-social-connection
Sociální média a viditelnost na Googlu

Sociální média jsou nutností, pokud chcete být dostupní tam, kde jsou vaši pacienti. Pomůžeme vám postarat se o komunikaci, možnost publikování příspěvků a spravování pro vybraná sociální média a marketingový balíček Google. Lepší viditelnost, poutavý obsah pro pacienty se odvděčí spokojeností pacientů a dlouhodobě rezervovanými více návštěvami.

Zobrazit více
icon-heart-filled
Názory pacientů

Doporučení pacientů ve formě recenzí zveřejněných na vašem profilu jsou skvělou zpětnou vazbou, kterou od nich dostáváte. Každému pacientovi, který se objednal nebo kterého jste přidali do kalendáře online, zašleme žádost o zanechání vašeho názoru. Mějte na paměti, že názor pacienta je pro 78% pacientů klíčem k výběru lékaře! Můžete také pomocí kampaní pravidelně požádat pacienty o zanechání názoru!

Zobrazit více
icon-phone-call
Zprávy pro pacienty

Jak dlouho vám nebo vaší recepční trvá, než vyřídíte všechny telefonáty pacientů, kteří si zapomněli vzít léky, nevěděli si rady, jaké testy mají provést, nebo se zapomněli na něco zeptat? Díky chatové komunikaci mezi lékaři a pacienty lze veškeré informace posílat pacientovi během návštěvy, namísto psaní na papír a sdílení souborů. Systém je plně v souladu s GDPR a HIPAA, s kompletní historií pro lékaře a pacienta. Pokud má pacient pochybnosti, může napsat zprávu a lékař odpoví ve vhodnou dobu. Konverzaci může snadno zahájit jak lékař, tak pacient. Kdykoli – před i po vaší návštěvě. Jednoduché jako SMS.

Zobrazit více
icon-sand-clock
Čekárna pro pacienty

Už žádný promarněný čas. Pacient zmeškal schůzku? Systém automaticky použije „čekací seznam pacientů“. Někdy může nalezení pacienta, který náhle zrušil termín, trvat až 20 minut. A někdy bez úspěchu – znamená promarněný čas a nižší příjem. Také dlouhé čekání na návštěvu je jednou z největších stížností pacientů. Použijte Rezervaci Online a vaši pacienti se budou moci přihlásit k automatickému upozornění v případě, že bude k dispozici dřívější termín.

Zobrazit více
icon-repeat
Opakované návštěvy a upozornění

Nespoléhejte se, že si bude pacient všechno pamatovat a zajistěte kontinuitu léčby. Je velká šance, že pacient, který se má vrátit např. za měsíc, se objeví i za 6 měsíců. Jednoduše zapomněl. Opakované návštěvy a upozornění, která pacientům připomenou, že je čas na změnu rezervace, pomohou zvýšit počet návštěv pacientů a pomohou vytvořit pozitivní zkušenost pacienta.

Zobrazit více
Zeptejte se na nabídku

Bezchybně funguje systém objednávaní pacientů přes elektronický objednávací kalendář, který pacientům připomíná i blížící se den návštěvy a její čas”

MUDr. Jiří Klečka, Ph.D

Urolog

cz-portrait-jiri-klecka

Poznejte také další řešení 

icon-alarm-clock

Ušetřete čas

O 40% méně telefonních hovorů. Až 30% návštěv je automaticky potvrzeno.

Zjistit více
People

Provádějte efektivní marketing

Dostaňte se k novým pacientům a zaujměte je. Proces vytváření online reputace bude 2x rychlejší.

Zjistit více
Goal

Zefektivněte provoz recepce

O 30% méně administrativy. Snadnější kontrola a lepší služby. A mnohem víc.

Zjistit více
Chcete zvýšit počet pacientů vracejících se do vaší ordinace?
Zeptejte se na nabídku