Skvělá propagace. Více pacientů. Větší zisky. 

23 nových pacientů pro každého lékaře
65% méně pacientů zapomínajících na návštěvy
30% úspory času práce recepce 

down_arrow_dark
50tys-1.png

ZnámýLékař.cz je nejnavštěvovanějším portálem českého internetu, na němž pacienti hledají lékaře, objednávají se k nim do ordinace a následně pomocí komentářů sdělují své dojmy. Pacienti nás zbožňují, o tom není pochyb! Každý měsíc portál navštíví 800.000 pacientů a počet návštěv domluvených přes online kalendáře neustále roste. Za rok 2014 jich bylo více než 50.000!

Znáte lepší místo pro prezentaci Vaší kliniky? 

down_arrow_light

001

Až 15 x více návštěv
na profilu každého z Vašich lékařů

002

Každý měsíc až 23 nových pacientů 
na jeden zapnutý online kalendář  

003

Možnost budovat pozitivní image Vašich lékařů a celého zařízení 

down_arrow_dark

Víte, že až 40% telefonátů od pacientů nikdo nezvedne? S kalendářem návštěv si může každý pacient domluvit schůzku sám, kdykoliv a odkudkoliv.

Díky online kalendáři návštěv se k Vám budou pacienti objednávat sami 24/7 a služba Telerecepce zajistí, že i pacienti preferující telefonický kontakt najdou cestu právě k Vám.

Pamatujte, že 30% všech návštěv objednaných přes online kalendář je dokončeno mezi 21 a 6 hodinou ráno. Tedy mimo Vaše ordinační hodiny!

24na7.png
down_arrow_light
cz_sms3.png

O kolik peněz přijde Vaše klinika kvůli pacientům, kteří se nedostaví na domluvený termín? Díky automatickému připomenutí přes SMS a možnosti zrušit termín jedním kliknutím můžete snížit počet "zapomenutých" návštěv až o 65%.

Nedaří se Vám zaplnit méně atraktivní termíny? Brzdí neobsazené termíny rozvoj Vaší kliniky? S online kalendářem zvýšíte šanci na jejich zaplnění.

down_arrow_dark

Rozsáhle statistiky Vám umožní sledovat oblíbenost jednotlivých lékařů, popularitu termínů a jejich vytíženost. Tyto údaje Vám umožní optimalizovat rozvrh kliniky a zvýšit tak počet návštěv. A co víc, své výsledky můžete porovnávat i s jinými klinikami ve Vašem okolí. 

down_arrow_light

Ať jste kdekoliv, stačí Vám pouze přístup k internetu a můžete průběžně sledovat všechny informace. Návštěvy objednané přes kalendář i ty objednané telefonicky najdete vždy na jednom místě. Jedno kliknutí a jste v obraze!

imac.png